Graniit töötasapind

Koduomanike lemmik, traditsiooniline graniit töötasapind oma luksusliku ja kauni välimusega lisab kodule väärtust ja pakub vastupidavat pinda. Kuna graniit on looduslik kivim, siis täpselt samasugust pinda leida ei ole võimalik. Hinnatasemelt on graniit ja kvarts võrreldavad, aga looduslik graniit vajab natuke rohkem hooldust. Kiirelt peaks ära pühkima õli, veini ja kohvi, seda just heledamatelt graniit pindadel. Soovitav on teha aastas 1 lihtne hooldus.

Faasitud

Ümarfaasitud

Poolümar

Täisümar

Antiik

Graniidist tasapinnad on kuumakindlad, vastupidavad ja ei nõua erilist hooldamist. Igapäevaseks puhastamiseks soovitame kasutada niisket (mikrokiududest) lappi. Vajadusel võib kasutada õrnalt happelist või õrnalt leeliselist puhastusvahendit või spetsiaaliselt looduslikule kivile mõeldud vahendit. Ära kasuta abrasiivseid, ülihappelisi ega pleegitavaid vahendeid.
Matistatud või heledat tooni graniit tasapindadele soovitame siiski imavuse vähendamiseks kasutada spetsiaalselt looduslikule kivile mõeldud impregreerimis vedelikku. Sellist töötlust on soovitav teha 1-2 aasta tagant olenevalt töötasapinna kasutusest.
Graniidi pind on vastupidav kriimustustele, kuid juhuslik liivatera raske eseme all võib siiski poleeritud pinda kahjustada, seetõttu on mõistlik alati kasutada kuumaaluseid ja lõikamisel lõikealuseid.

Alma Grey

Angola Black

Baltic Brown

Bianco Sardo

Blue Pearl

Bohus Grey

Emerald Pearl

Galaxy Star

Giallo Cecilia

Giallo Veneziano

Grigio Cristallo

Jasmine White

Juparana Colombo

Mystic Black

Nero Africa

Nero Africa Blue

Nero Assoluto

Rosa Beta

Rosso Balmoral

Rosso Multicolor

Silver Cloud

Steel Grey

Tan Brown

Verde Bahia

Verde Savana

White Ice

Näidised võivad reaalsusest erineda.
Kui soovid paremat ülevaadet. Telli meie spetsialist näidistega endale koju.

Küsi pakkumist

© Kripex OÜ